czwartek, 31 maja 2012

Wakacyjne hity z Modlina

Macie już plany na wakacje? Nie?! W takim razie dziś coś dla mieszkańców stolicy - przegląd najlepszych wakacyjnych ofert Wizz Air z Modlina ;-)

Choć do wakacji coraz bliżej, a terminy na lipiec-sierpień rozchodzą się szybciej niż ciepłe bułeczki, udało mi się znaleźć dla Was coś w atrakcyjnych cenach!

Jak dla mnie, hitem jest Budapeszt. Przepiękne, historyczne miasto, z mnóstwem atrakcji i przede wszystkim tanie! Teraz macie szansę spędzić w nim aż pięć dni za 78PLN. I wierzcie mi, to wcale nie tak dużo czasu, biorąc pod uwagę zwiedzanie miasta i korzystanie ze wszystkich jego uroków (w końcu kto nie słyszał o budapeszteńskich łaźniach i termach? Kobietki, to coś dla nas ;-)). Sporo terminów na lipiec.

Druga opcja - gorący Mediolan. Modowa stolica Włoch, miasto, w którym ciągle coś się dzieje. I raj dla zakupoholiczek. I to wszystko już za 108PLN. Kto się oprze? ;-)

Zmieniając klimat na trochę chłodniejszy - ostatnia i najtańsza propozycja. Sztokholm za 38PLN. Brzmi atrakcyjnie, prawda? Obawiacie się, że będziecie się tam nudzić? Nic bardziej mylnego! Sztokholm oferuje aż 70 muzeów, a dzięki doskonałym połączeniom promowym zwiedzić można pobliskie wyspy oraz inne piękne miasta (Tallinn, Rygę, Helsinki). Zapewniam, że samo miasto też Was urzeknie - nie bez powodu nazywane jest Wenecją Północy ;-)

A więc decydujcie, które z miast jest bliższe Waszym sercom i rezerwujcie bilety! 


1 komentarz: