poniedziałek, 27 sierpnia 2012

Filipiny!
W związku z ożywieniem, jakie spowodowało na Facebook'u moje pytanie, mam dziś dla Was naprawdę dobrą ofertę przelotów na Filipiny na przełomie maja i czerwca 2013 roku. Mamy zatem mnóstwo czasu na dokładne zaplanowanie naszej podróży ;-)

Linie lotnicze Saudia wypuściły właśnie pulę biletów lotniczych do stolicy Filipin - Manili w rewelacyjnych cenach. Za przeloty na trasie Mediolan - Manila - Londyn zapłacimy jedyne 459,12EUR, co daje świetną kwotę niecałych 1900PLN. Dodam tylko, że bilety na tej trasie poniżej 2000PLN są niezwykłą rzadkością. Nadarza się zatem okazja, aby zobaczyć ten egzotyczny zakątek naszej planety po okazyjnej cenie!


Kliknij, aby powiększyć

Znalazłam następujące terminy podróży: 
Wylot: 16, 23, 26, 28 maja, 3 czerwca
Powrót: 12, 19 czerwca

Być może znajdziecie jeszcze inne terminy w tej cenie, zachęcam do własnych poszukiwań ;-)

Bilety rezerwujemy na stronie linii lotniczych: www.saudiairlines.com . W tym celu korzystamy z wyszukiwania zaawansowanego i opcji "multi-city". Lot odbywa się z wygodną przesiadką w Rijadzie lub Jeddah, i co ważne - nie potrzebujemy wizy do Arabii Saudyjskiej!
Jak wiecie do Mediolanu i z Londynu można dolecieć za grosze dzięki tanim liniom lotniczym. Z kolei Manila jest główną bazą tanich linii lotniczych Cebu Pacific , dzięki czemu za małe pieniądze można zwiedzić nie tylko Filipiny, ale także kraje sąsiadujące (przeloty wewnątrzkrajowe to zazwyczaj koszt ok. 30-70PLN, loty zagraniczne, np. Malezja, Tajwan, Japonia to wydatek rzędu 70-150PLN). Warto zatem systematycznie sprawdzać stronę i czekać na okazję, czasu jest dość sporo! ;-)

Miłego dnia!
3 komentarze:

  1. Przez Hong Kong taniej wychodzi...do HKG z Warszawy place 1500pln. Potem do Kalibo 250pln(w dwie strony tj.powrot do HKG) i uderzam na Boracay...boskosc w naturze czeka :)

    OdpowiedzUsuń