wtorek, 28 sierpnia 2012

Londyn za 38PLN!

Wreszcie pojawiły się dobre oferty z innego miasta niż Warszawa! ;-) Gdańszczanie i nie tylko, co powiecie na listopadowy weekend w Londynie za 38PLN?

Terminów jest sporo, więc przebierajcie i wybierajcie! Bilety rezerwujemy na stronie Ryanaira. Cena bez opłaty administracyjnej. O tym, jak ją pominąć, pisałam tutaj: http://maketravellingcheapandeasy.blogspot.com/2012/07/opaty-transakcyjne-jak-je-obejsc.html .
Nie martwcie się pogodą w tym okresie - w Londynie jesień i zima są znacznie cieplejsze. W zeszłym roku byłam tam dokładnie w tym samym czasie i było bardzo ciepło - około 20 stopni. Niemal wszędzie zobaczyć można było osoby w krótkich spodenkach i klapkach/sandałach. Dodatkowo w tym okresie trwa tam już jarmark świąteczny ;-) O tym, co jeszcze można robić w Londynie, przeczytacie tutaj: http://maketravellingcheapandeasy.blogspot.com/2012/08/co-robic-w-londynie.html.

Zatem nie zwlekajcie i rezerwujcie bilety! Kto pierwszy ten lepszy ;-)

2 komentarze:

  1. to prawda, w listopadzie jest cieplo. Trzeba byc tylko swiadomym tego, że pogoda tam bardzo szybko sie zmienia. Raz mozesz chodzić w krotkim rekawku a godzine pozniej szukasz swetra i rekawiczek ;) A z tą ciągłą mżawką to też przesadzają ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. fajny blog. przydatny. jestem zdziwiona że można pojechac za małe pieniądze tak daleko

    OdpowiedzUsuń