poniedziałek, 6 sierpnia 2012

Pekin 10 dni z noclegiem niecałe 2400PLN!
Myśleliście już o świętach Bożego Narodzenia i Nowym Roku? Jeśli nie, mam dla Was propozycję na magiczne 10 dni w Azji! Gdzie dokładnie? Co powiecie na Pekin w świetnej cenie? ;-) Tym razem oferta razem z noclegiem za około 2400PLN!
Bezpośredni lot na trasie Warszawa-Pekin-Warszawa liniami LOT kosztować nas będzie niecałe 2000PLN. Niewiele, prawda? Wylot dzień przed Wigilią - 23.12, powrót 2.01, tuż po sylwestrowym szaleństwie ;-)
Lot rezerwujemy na stronie www.tripsta.pl. Przy płatności przelewem bankowym unikniemy opłaty transakcyjnej, płatność kartą kosztować będzie 30PLN więcej.
Nocleg w świetnym czterogwiazdowym hotelu Old Beijing Square, położonym w samym centrum miasta. 9 nocy dla dwóch osób to koszt 779PLN, a w cenę wliczone jest śniadanie. W wyposażeniu pokoju także... kapcie ;-) Rezerwacje tutaj


Na zdjęciu cena za 10 nocy


Tylko jeden posiłek w cenie nie jest problemem - jedzenie w Chinach jest naprawdę bardzo tanie - z resztą jak prawie wszystko. Można zatem lecieć z niemalże pustą walizką ;-)

Już zazdroszczę tym, którzy się zdecydują...
3 komentarze:

 1. Odpowiedzi
  1. Nawet nie wiesz, jak mnie kusi ta oferta! ;-)

   Usuń
  2. Uwierz że wiem! Gdyby nie to że właśnie pracy szukam to już bym dawno rezerwowała XD Ale nic to! Na pewno jeszcze kiedyś będzie okazja! :)

   Usuń