poniedziałek, 11 czerwca 2012

200 biletów do rozdania!

Jesteście z Warszawy, bądź 20 czerwca planujecie tam być? To bardzo dobrze dla Was! 

Z okazji inauguracji Lotniska Warszawa-Modlin linie lotnicze Ryanair przygotowały świetną promocję: "Irlandzki przewoźnik rozda aż 200 biletów w dwie strony z Warszawy do: Mediolanu, Budapesztu, Brukseli i Sztokholmu. Aby otrzymać darmowy bilet, należy przyjść w środę 20 czerwca o godz. 16 na Plac Zamkowy pod Kolumnę Zygmunta przebrany w barwy Ryanair (żółto-niebieskie) lub przynieś baner z nazwą jednego z kierunków Ryanair z Warszawy-Modlin."

Informację taką znalazłam na stronie lotniska: http://www.modlinlotnisko.pl/ . Takie akcje promocyjne są dość popularne wśród przewoźników, w Polsce podobna wcześniej odbyła się już m.in. we Wrocławiu ;-)

Jeśli zatem chcecie zdobyć darmowe bilety, nie czekajcie, tylko szykujcie strój na 20 czerwca!


2 komentarze:

  1. Przydałoby się dostać takie bilety, bo teraz pomyśleliśmy z mężem, że może do Hiszpani, albo Włoch czy Francji byśmy polecieli na własną rękę... Ale do Warszawy się nie wybieramy:)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Zatem polecam przeszukać stronę www.ryanair.com , na pewno znajdziecie jakieś przeloty w atrakcyjnych cenach ;-) Ja przed chwilą znalazłam Barcelonę z Gdańska w lipcu za 206PLN!

      Usuń