sobota, 2 czerwca 2012

Superoferty z Katowic!

Była już stolica, teraz czas na letnie oferty Wizz Aira z Katowic. I tu cenowo jest o niebo lepiej. Włochy, Francja i kraje Skandynawskie, czyli co kto lubi.


Zacznijmy od kraju pizzy i makaronu. Macie dwie możliwości - lipcowy, gorący weekend w Mediolanie za 73PLN lub Bolonii za 168PLN. Tych miast chyba nikomu nie trzeba przedstawiać, warto tylko dodać, że są to świetne miejsca wypadowe do podróży po Włoszech (np. pociągiem). Dzięki temu możecie spędzić fajne wakacje za małe pieniądze. Widoczny na zdjęciu terminy są tylko przykładowe, w tych cenach jest ich całkiem sporo przez całe wakacje.
Kolejną świetną ofertą jest romantyczny Paryż. Ciężko nie zakochać się w tym mieście, zwłaszcza za taką cenę. Tydzień w stolicy Francji możecie spędzić już za 158PLN. Kto się oprze? ;-)
Na koniec mistrzowskie ceny do krajów Skandynawskich - norweskie Oslo za 23PLN i Sztokholm za - uwaga - 8PLN!!! O Sztokholmie pisałam już przy okazji lotów z Warszawy, natomiast Oslo obroni się samo - rewelacyjne miejsce wypadowe na norweskie fiordy. Kto nie marzy o takiej podróży?
Decydujcie się szybko, do wakacji pozostało niewiele czasu, a i bilety niedługo się skończą ;-)
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz