niedziela, 9 września 2012

Paris again... ;-)
Choć najlepsze promocje Ryanair już się skończyły, nadal wyszukać można bardzo dobre okazje. Tym razem na celowniku mam Wrocław i promocyjną cenę na podróż do Paryża. Ktoś zainteresowany? ;-)

Bilety na trasie Wrocław - Paryż Beauvais - Wrocław możemy nabyć już za 30PLN! Terminów jest bardzo dużo od listopada do grudnia, w tym także terminy weekendowe (czwartek-sobota, czwartek-wtorek czy sobota-wtorek).

Cena w ramkach liczona jest dla dwóch osób

Lecąc do Paryża low-costami należy jednak pamiętać, że lotnisko w Beauvais znajduje się jakieś 90km od samego Paryża, trzeba zatem doliczyć jeszcze 30EUR na transport z i na lotnisko. Można tu skorzystać m.in. z firmy przewozowej Terravision lub innych autobusów, które proponuje nam administracja lotniska (więcej informacji tutaj: http://www.aeroportbeauvais.com/bus.php?lang=eng) Włączając transfery, jest to nadal bardzo dobra cena jak na stolicę Francji ;-)

O tym, jak ominąć opłatę administracyjną, pisałam tutaj: http://maketravellingcheapandeasy.blogspot.com/2012/07/opaty-transakcyjne-jak-je-obejsc.html . Jeśli nie jesteście do końca przekonani o słuszności tego sposobu, proponuję zakupić kartę prepaid za jedyne 20zł na rok. Zakupu tego można dokonać nawet na Allegro, gdzie bank BZ WBK posiada własne konto (http://allegro.pl/listing/user.php?string=ryanair&us_id=17390304).


4 komentarze:

 1. Może jakieś sposoby na to jak ominąć problem wymogu Card Passport Ryanair? Co dotyczy podróży z U.K.Hiszpanii czy Włoch i dla podróżujących jest sporym problemem:(???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czy to literówka i chodziło Ci o cash passport?

   Usuń
 2. ach, pojechałabym w końcu do Paryża.

  OdpowiedzUsuń
 3. Tak jasne, chodziło mi oczywiście o cash passport! Nie wiem skąd mi się wzieło to card.. Tak czy siak będę wdzięczna za zgłębienie tematu bo tras łączonych za grosze jest cała masa jednak jeśli podróż startuje z Włoch czy Hiszpanii dochodzą dodatkowe koszta i cena łączna trasy nie jest już atrakcyjna...

  OdpowiedzUsuń