piątek, 13 lipca 2012

Gorąca Brazylia na wyciągnięcie ręki!
Kto z nas nie marzył kiedyś o podróży do gorącej Brazylii? Ja na pewno! Teraz przytrafia się doskonała okazja  na odwiedzenie najgorętszego miasta tego kraju - Rio de Janeiro. I to za niecałe 1780PLN. Niezła cena, jak na ten kierunek, prawda?
W systemie rezerwacyjnym Alitalii właśnie pojawiły się bilety w tej cenie na listopad - idealny sposób na ucieczkę od naszej mokrej i zimnej jesieni ;-)


Kliknij, aby powiększyć


 Biletów należy wyszukiwać na stronie przewoźnika , w opcji "podróż wieloodcinkowa" (wyszukiwanie zaawansowane). Wylot z Pragi i przylot do Mediolanu nie stanowią żadnego problemu - do Pragi bardzo tanio dowiezie nas Polski Bus, natomiast z Mediolanu w dobrej cenie wrócimy Wizzairem lub Ryanairem. I dodatkowo możemy zwiedzić te dwa piękne miasta! ;-)Już niemal wyobraziłam sobie siebie wylegującą się w słońcu na najpopularniejszej plaży świata - w dzielnicy Copacabana.  W cieniu drugiej pod względem wielkości figury Jezusa na świecie ;-)
Szkoda, że nie pozwala mi na to czas... i fundusze! Ale Wy macie szansę przeżyć wakacje marzeń - gorąco zachęcam!
Zachęcam także do odwiedzin tutaj ;-)

1 komentarz:

  1. Ajjj piekne mijsce ..!
    I oczywiscie świetnego masz bloga .. dodaję do obserwowanych ! Pozdrawiam i zapraszam do siebie :)z pewnoscią bd zaglodać czesciej :)

    OdpowiedzUsuń